TJ KVS štětí

 

Labe aréna Ústeckého kraje
Labe aréna Ústeckého kraje je společným projektem Národního olympijského centra vodních sportů a Ústeckého kraje. Jeho cílem je vytvoření sportovně-vzdělávacího komplexu sestávajícího z areálu Sportcentra Račice a areálu vodních sportů ve Štětí.

Projekt těží ze synergického efektu těchto dvou blízkých sportovišť a je založen na jejich vzájemném programovém provázání. V Račicích se nachází špičková umělá závodní dráha pro veslování a rychlostní kanoistiku, zatímco areál ve Štětí nabídne komplementární tréninkové a diagnostické centrum a další zázemí nejen pro vrcholové sportovce, ale i pro sportovně-rekreační aktivity.

Národní olympijské centrum vodních sportů patří mezi jedno z šesti olympijských center, která byla stanovena jako rozvojové projekty Českého olympijského výboru. Pouze toto olympijské centrum se nachází v Ústeckém kraji a stává se tak pro kraj cenným rozvojovým potenciálem.

Sportovní centra v Račicích a ve Štětí se stanou vyhledávanou aktivitou nejen pro vrcholové sportovce, ale i další sportovně-vzdělávací instituce a širokou veřejnost. V tomto kontextu je podstatnou součástí celého záměru jejich zapojení do rekreačně-turistické sítě ústeckého regionu.


Více informací najdete zde: www.labearena.cz


Pošlete mi e-mail